všeho chuť

29. března 2007 v 15:19 |  Vtípky....humor :D
Studentky dostanou za úkol napsat esej o náboženství, sexu a tajemnu. Jedna studentka napsala pouze jednu větu: Pane Bože jsem těhotná a nevím s kým.
Blondýnka dělá zkoušky v autoškole. Přijede na kruhový objezd, kde je napsáno 30km/h. Blondýnka ho 30xo objede a samozřejmě řidičák neudělá. Stěžuje si kamarádce blondýnce. Ta se jí ptá: A seš si jistá, žes počítala dobře??
Potkají se dvě blondýnky ve výtahu. Ta jedna říká že si nechala udělat těhotenský test, a ta druhá se ptá: A jaké otázky ti tam dávali?
Potká slon nahého chlapa a začne se hrozně smát. Chlap mu říká: Prosím tě čemu se tak strašně směješ? A slon na to: To by mě zajímalo jak se s tímhle najíš.
Chlápek spěchá na jezdících schodech a přitom druhému šlápne na nohu. Po pár krocích si to rozmyslí a vrátí se: Promiňtě, nechtěl jsem vám šlápnout na nohu. Nemusíte se omlouvat, Už jsem vám plivl na záda.
otázka: "Chlapečku, je doma tatínek?" "Není." "A kdy se vrátí?" "Když prý se bude dobře chovat, tak za deset let."
V lékárně: Rozrazí se dveře, dovnitř vběhne spocený mladík koukne na frontu u pokladny a řekne: "Prosím Vás, mě doma leží žena..."
Lidé s pochopením pustí mladíka před sebe. Mladík přistoupí ke kase a praví: "prosím čtyři kondomy"
Jestliže dlužíte bance 100 000 Kč, jste ve svrabu.
Jestliže dlužíte bance 1 000 000 000 Kč, je ve svrabu banka.
Povídá žena svému nápadníkovi: "Kolik mi hádáte let?" On po chvíli přemýšlení odpoví: "Podle postavy 18, podle obličeje 20 a podle chůze 22 roků." Žena radostně vydechne a pronese: "Vy lichotníku!" Nápadník ji přeruší: "Madam, s tím lichotníkem se neunáhlujte, raději počkejte, až to spočítám."
Přijde máma do pokoje svýho syna a pod stolem si všimne nějaký tašky. Mrkne dovnitř a vidí: pouta, bič, rouška. Volá na tátu: "Pojď se sem podívat, náš syn je snad sadomasochista, co s tím uděláme?" Táta se podrbe za uchem: "No, nevím, ale něco mi říká, že mlátit ho asi nemá cenu."
Dříve platilo velice známé přísloví: Co Čech to muzikant, ovšem nyní již neplatí. Dnes platí: Co Čech, to elektrikář. Do práce chodí s odporem, na výplatu čeká s napětím a na vedení se bojí sáhnout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama