Vtipy o blondýnkách

19. dubna 2007 v 17:34 |  Vtípky....humor :D
Víte,kdo dopadne dřív na zem: blondýnka nebo pytel?
Pytel, protože blondýnka se ještě ptá na cestu.
Víte co se stane, když přijde blondýnka ke zdi?
Ta zeď na ní spadne. A víte proč? Protože moudřejší ustoupí!!!
Vstoupí blondýnka,brunetka a zrzka do nebe a před nimi je 100 schodů.Bůh říká:,,Na každém schodu vám budu říkat vtipy a která z vás se zasměje tak spadne do pekla."Tak jdou,brunetka šlápne na 32 schod zasměje se a spadne do pekla.Jdou dál,zrzka šlápne na 55 schod zasměje se a spadne do pekla.Blondýnka jde dál,šlápne na 99 schod, najednou se rozesměje.Pán Bůh strne:,,Proč se směješ?! Vždyť jsem ještě neřekl vtip?!"A blondýnka na to:,,No,jenže já teprve pochopila ten první!"
Blondýna se jednou vrátila domů a přistihla manžela v posteli s jinou. Když to viděla, popadla revolver a přiložila si ho ke spánku. Vyděšený muž začne bědovat a prosit ji, aby se nezabíjela. A blondýna na to: "Mlč, neřáde, ty půjdeš hned po mně!"
Jede takhle blondýnka autem a narazí do stromu. Poté vyleze z auta, obejme strom a povídá: "Strome, stromečku, promiň, promiň, ale já troubila!"
Víte jak zabavíte blondýnku?
Postavíte jí do kulaté místnosti a řeknete ať se postaví do rohu!!!!!
Blondýnka letí do Londýna. Jak ji připravíte o místo u okna? Řeknete jí, že sedadla do Londýna jsou v prostřední řadě.
Blondýnka a brunetka vypadnou z letadla. Která dopadne první?
Brunetka, protože blondýnka se musí ptát na cestu.
Jede blondýnka autem a v rádiu slyší vtipy o blondýnách. Je naštvaná že si každej myslí o blondýnách, že jsou blbý. A najednou vidí nějakou blondýnu uprostřed pole jak pádluje na loďce. Blondýnka vyleze rozčileně z auta a začne na ni řvát. Ty krávo jedna pitomá, kvůli tobě si každej myslí, že jsou blondýny blbý. Kdybych uměla plavat tak tam k tobě doplavu a rozbiju ti hubu..
Blondýnka je v muzeu a najednou vrazí do stolku s vázou. Váza se samozřejmě rozfláka. Přiběhne za ní hlídač a blondýnu okamžitě seřve: "Ženská,ta váza byla z 18.století!" A blondýna na to: "Uf, já myslela, že byla nová!"
Jede ve výtahu blondýnka a bruneta a výtah se zasekne. Blondýnka začne volat: "POMÓC!" Brunetka jí řekne: "Když budeme křičet společně tak to bude víc slyšet!!" Blondýna na to: "Tak jo," a začne křičet:"SPOLEČNĚ!!!"
Přijde blondýna do obchodu a přeje si kšiltovku. Prodavač jí nějaké nabídne, blondýna si je všechny vyzkouší, ale stále opakuje: "Nee, ta se mi nelíbí..., to není ono..., nemáte nějaké jiné...?" Prodavač proto zajde do skladu, přinese blondýně další, ale jí se žádná nezdá. "Slečno," povídá prodavač, "jsme nejlépe vybavený obchod ve městě a jiné druhy kšiltovek se ani nevyrábějí, tak já opravdu nevím co chcete!" "Víte, já bych chtěla takovou tu kšiltovku, no... to musíte znát..., no, takovou tu s tím kšiltem dozadu.
Přijde obarvená blondýnka k bačovi a navrhne mu sázku. Když uhodne kolik má ovcí, tak že si bude smět jednu vzít. Bača souhlasí. Blondýnka se chvíli zamyslí a pak řekne 365. "Ano správně." Když blondýnka odchází, bača na ni volá: "Když poznám tvoji přírodní barvu vlasů vrátíš mi mého psa?!"
Blondýna na letišti: "Slyšela jsem, že letí červené lodičky, tak sem se chtěla zeptat v kolik?"
Víte co udělá blondýnka, když pluje na lodi, ve které se objeví díra? Vyvrtá druhou, aby měla voda kudy odtékat.
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama