Srpen 2007
♥Veselani♥

31. srpna 2007 v 8:25 My friends
Kačka se Sabčou.........................Kačííí-no koment, kdo zná ten ví a kdo ne jeho chyba a my známe že Kačíí?? MTMR :-*
Miška.....strašně hodná holčina.........♥
Marťa ..................
Kamča.........
Peťka....

Potterovi

30. srpna 2007 v 21:38 Harry Potter-filmíky
James Potter (Adrian Rawlins) kouzelník, otec Harryho Pottera, manžel Lily Potterové. V letech 1969-1976 navštěvoval Bradavice v koleji Nebelvír, kterou také úspěšně reprezentoval ve famfrpálu na postu chytače. Mezi jeho největší přátele patřili Sirius Black, Remus Lupin a Peter Pettigrew. Vůči Severusi Snapeovi se choval velmi arogantně, a stali se z nich nepřátelé. Když později povstal Voldemort, Pettigrew mu zrádně odhalil úkryt Potterových. James Potter byl zavražděn, když se překvapen a neozbrojen pokoušel chránit svou rodinu.
Lily Potterová (Geraldine Somerville) rozená Evansová je matkou hlavní postavy, Harryho Pottera, jejím manželem je James Potter. Pocházela z mudlovské rodiny a její sestrou byla Petunie Dursleyová, která Harryho později vychovávala. O tom, že je čarodějka, jí pověděl Severus Snape, který byl většinu času v bradavické škole jejím nejlepším přítelem. V letech 1969 až 1976 navštěvovala Bradavice, patřila do nebelvírské koleje. Po dokončení studií se vdala za Jamese a přestěhovali se spolu do Godrikova Dolu. Lily byla ve škole oblíbená u spolužáků i učitelů, velmi dobrá byla v přípravě lektvarů. Lilly Potterová byla zavražděna spolu s manželem, její láska však i posmrtně ochraňovala jejího syna.
Harry James Potter ( Daniel Radcliffe) se narodil v Godrikově dole. Jeho rodiči byli James Potter a Lily Potterová. Byli však zavražděni zlým černokněžníkem jménem Lord Voldemort. Harry útok přežil a byl vychováván u své tety a strýce. Vernon Dursley, Petunie Dursleyová i jejich syn Dudley Dursley byli mudlové a chovali se k Harrymu skoro celých deset let jako ke kusu hadru. Mezi čaroději je známou celebritou. Ačkoliv téměř nikdo (včetně něho) neví jak to udělal, stal se nejen jediným kdo přežil Voldemortův útok kletbou avada kedavra, ale navíc přitom Voldemorta těžce zranil. Později se dozví, že důvodem jeho přežití byla oběť jeho matky. Navíc bylo předpovězeno, že Harry a Voldemort jsou spojeni - jeden zabije toho druhého (to ovšem není všeobecně známo, ale byl to důvod Voldemortova útoku na něj). Nakonec Harry začne chodit s Ronovou sestrou Ginny. V epilogu posledního dílu série jsou Harry a Ginny manželé a mají tři děti: Jamese, Albuse Severuse a Lily.


Anketka-20

30. srpna 2007 v 21:34 Anketky
.........................


Weasleyovi děti

28. srpna 2007 v 13:47 Harry Potter-filmíky
James & Olivek Phelps
James hraje Freda Weasley a Oliver hraje George Weasley
Dvojčata si libují v praktických vtipech a tricích a ostatními postavami a čtenáři knih jsou považována za velmi zábavná. V 1.-5. dílu oba studovali na bradavické škole a byli výborní ve famrpálu na postu odrážečů, v 5. dílu se však pomstili profesorce Obrany proti černé magii a samozvané ředitelce Bradavic Dolores Jane Umbridgeové a uprchli do svého obchodu Kratochvilné kouzelnické kejkle, na kterém od té doby zázračně vydělávají…..
Rupert Grint alias Ron Weasley
Ron je nejmladší syn Arthura a Molly Weasleyových. Je stejně starý jako Harry a je jeho spolužákem v kouzelnické škole v Bradavicích, stejně jako on patří do Nebelvírské koleje. Spolu s Hermionou Grangerovou jsou Harryho nejlepšími kamarády. Ron má panickou hrůzu z pavouků, vyniká ve hře Kouzelnické šachy a postupem času si začíná uvědomovat, že se pro něj Hermiona stává něčím víc než jen kamarádkou.
Bonnie Wright alias Ginny Weasley
Ginny je nejmladší dcera Molly a Arthura Weasleyových. S Harrym se poprvé setkává ve svých deseti letech na nádraží King's Cross, rok před svým nástupem do Školy čar a kouzel v Bradavicích. V prvním ročníku zde píše do deníku Toma Raddla a nevědomky plní jeho příkazy k otevření Tajemné komnaty. Zde se jí pak Voldemort pokusí zabít, ale Ron a Harry ji zachrání. Už od začátku roku je Harryho velká fanynka. Ve svém čtvrtém ročníku se stane střelkyní a náhradní chytačkou nebelvírského famfrpálového družstva. V této době se s Harrym začne sbližovat a ve svých patnácti letech s ním začne přes Ronovy protesty chodit. Kvůli její bezpečnosti se Harry s Ginny rozchází, oba však doufají, že až padne lord Voldemort, dají se znovu dohromady.
Chris Rankin alias Percy
A Bill, Charlie..................

Weasleyovi

28. srpna 2007 v 10:30 Harry Potter-filmíky
Weasleyovi
Weasleyovi jsou přední čistokrevná kouzelnická rodina. Bydlí v Doupěti, zchátralém domě. Všichni Weasleyovi mají zářivě rudé vlasy a pihy. Rodina je relativně chudá, ale stále ještě zvládají posílat všechny své děti do Bradavic.

Anketka-19

28. srpna 2007 v 10:22 Anketky
...............

Molly a Arthur Weasleyovi

28. srpna 2007 v 10:10 Harry Potter-filmíky
Julia Walter alias Molly Weasleyová
Přestože by to do této menší, buclaté ženušky nikdo neřekl, vládne své domácnosti a svým sedmi ratolestem pevnou rukou. Je velmi temperamentní a dokáže vypadat jako rozzuřený šavlozubý tygr, pokud některé z jejích dětí něco provede. Na druhou stranu je ale velmi laskavá a Harryho Pottera má ráda jako vlastního syna. Při každé jeho návštěvě u nich doma mu podstrojuje a na každé vánoce mu uplete svetr stejně jako svým dětem.

Mark Williams alias Arthur Weasley

Arthur Weasley pracuje na Ministerstvu kouzel v oboru, který se zabývá kontakty s mudly. Spolu s manželkou Molly Weasleyovou mají sedm dětí. Arthura zajímá vše, co se týká mudlů, dokonce upravil rodinný vůz Ford Anglia tak, aby mohl létat, čehož využijí Ron, Fred a George, když ve druhém díle chtějí dostat Harryho od Dursleyových. V pátém díle je Arthur členem Fénixova řádu, v jehož službách je také těžce zraněn a musí se léčit v nemocnici u sv. Munga - naštěstí se uzdraví.


Adams family

27. srpna 2007 v 20:10 Filmové hlášky
Wednesday: "Podej mi sůl."
Morticia: "Jak se to říká?"
Wednesday: "Hned!"
Morticia Addams: (vezme první pytel) Letní oblečení strýčka Nicknacka... (vezme druhý pytel) ...zimní oblečení strýčka Nicknacka... (vezme třetí pytel) ...strýček Nicknack.

Shrek 3

27. srpna 2007 v 20:08 Filmové hlášky
Sněhurka: Závidíš, protože já jsem byla zvolena jako nejkrásnější mezi všemi!
Zlatovláska: Myslíš tu podplacenou miss?
Sněhurka: To říká ta, která si u děda Vševěda koupila zlatej příčesek!

Shrek 2

27. srpna 2007 v 20:05 Filmové hlášky
Oslík: Aaa, vypadá to bledě jen proto, že je tma, prší a Fionin fotřík na tebe najal druhořadýho zabijáka. Ráno zas bude líp. Uvidíš.
Oslík: Podívejte se na naše malé mutantíky!
Oslík: Ty jsi dostala štěně? V mém pokoji byl jen šampon.
Shrek: Řekni nějakou lež!
Pinochio: A co mám jako říct?
Oslík: Nějakou krávovinu - třeba: Nosim dámský spoďáry!
Pinochio: Ach jó... Nosim dámský spoďáry!
Shrek: Opravdu?
Pinochio: Samozřejmě že ne!
Oslík: Mě to moc samozřejmý nepřipadá!
Pinochio: Nenosím!
Kocour: Tanga?
Perníček: S pevnou gumou!
Pinochio: To jsou slipy!
Oslík: Už tam budem?
Shrek: Ne!
Oslík: Už tam budem?
Fiona: Ještě ne.
Oslík: Tak už tam budem?
Fiona: Ne!
Oslík: Už tam budem?
Shrek: Jo!
Oslík: Vážně?
Shrek: Ne!
Oslík: Už tam budem?
Fiona: Ne!
Oslík: Už tam budem?
Shrek: Ne!
Oslík: Už tam budem?
Shrek a Fiona: Nééé!

Shrek

27. srpna 2007 v 20:03 Filmové hlášky
Lord Farquaad: "Mám tě na lopatě, Perníčku, jako Mařenka a Jeníčku, totiž Jeníčka a Mařenku. Už mi nikam neutečeš!"
Perníček: "Ty hnusná zrůdo!"
Lord Farquaad: "Já nejsem zrůda, to ty si zrůda. Ty a ta ostatní pohádková verbež, co zapleveluje tenhle svět. Tak mluv, kde je ten zbytek?"
Perníček: "Vyliž mi polevu!"
Oslík: Nemáš kapesník? Může bejt i papírovej. Sotva řeknu tiramisu, už se mi sbíhají sliny.
Oslík: Takže ty budeš bojovat se zlým drakem o princeznu Fionu a Faruquad ti vrátí bažinu, o kterou tě on sám připravil. Říkám to dobře?
Shrek: Víš co? To, že oslové nemluví, má své opodstatnění.
Shrek: Sundejte tu mrtvou ženskou ze stolu!
(Fiona poslala oslíka pro modrou kytku s červenými trny.)
Oslík: Modrá kytka, červený trny. Modrá kytka, červený trny. Bylo by jednodušší, kdybych nebyl barvoslepej.
Shrek: Zlobři sou jako cibule…
Oslík: Smrděj?
Shrek: Jo… Ne!
Oslík: Rozbrečej tě?
Shrek: Ne!
Oslík: Á, když je necháš nějakou dobu na slunci, tak zhnědnou.
Shrek: Ne!

Krásný příběh

27. srpna 2007 v 12:48 Love-láska
Krásný příběh
Děvče se zeptalo chlapce, jestli si myslí, že je pěkná a on odpověděl ne.
Zeptalo se ho, jestli by s ni chtěl být navždy a on odpověděl ne.
Potom se ho zeptala, jestli by plakal, kdyby odešla a on odpověděl ne.
Řekla dost. Odešla pryč, slzy padaly dolů po její tváři a
chlapec ji chytil za ruku a řekl...
"Nejsi pěkná, jsi nádherná, nechci být s tebou navždy,já potřebuji být s tebou navždy a neplakal bych, kdyby jsi odešla . . . zemřel bych.

Anketka-18

27. srpna 2007 v 12:36 Anketky

Snowborďáci

27. srpna 2007 v 12:13 Filmové hlášky
Rendy Jáchymovi: nazdar klíne! Co je, ty ksichte? Vypadaš, jak když sis šlehnul kynedril...
panter: Co to je? Sem snad nějaký zkurvený MHD nebo co? Vidíte tady nějaký kreténský cvakačky na lístky?
Po té, co nic netušící Milan shání svýho psa Mazlíka, který skončil bůhví kde……
Rendy: To chceš pořád takhle mlžit?
Jáchym: Můžu za to, že ten čokl vodjel?
Rendy: Tak proč jemu vždycky kupujete každou kravinu, kterou si načmárá...?
brácha: Mami...
Rendy: Teda Ježíšek kupuje...